CYTOLOGIA Problem z gruczolakorakiem
CYTOLOGIA Problem z gruczolakorakiem

W ostatnich dekadach zaobserwowano istotny wzrost zachorowań na raka gruczołowego szyjki macicy. W etiologii tego nowotworu zwraca się szczególną uwagę na obecność wirusa HPV wysokiego ryzyka, zwłaszcza typu 18, który wskazuje się jako szczególnie aktywny w obszarze endocervix. Skuteczna detekcja zmian gruczołowych opiera się w dużej mierze na adekwatnym zbadaniu kanału endocerwikalnego.

press to zoom
CYTOLOGIA Rovers Cervex-Brush Combi
CYTOLOGIA Rovers Cervex-Brush Combi

W celu poprawy jakości badań cytologicznych stosuje się nowy model szczoteczki cytologicznej o nazwie Rovers®Cervex-Brush®Combi, której wydłużony środkowy trzpień posiada bocznie ułożone włoski i dzięki swojej konstrukcji umożliwia lepszą penetrację kanału szyjki macicy. W badaniach potwierdzono zwiększoną obecność gruczołowych komórek endocerwikalnych w rozmazach wykonywanych przy użyciu szczoteczki Rovers®Cervex-Brush®Combi. Dodatkowo uzyskano wyższy odsetek wykrycia obecności HPV18.

press to zoom
Profilaktyka RSM Rovers Evalyn Brush
Profilaktyka RSM Rovers Evalyn Brush

Szczoteczka cytologiczna z tworzywa sztucznego do samodzielnego pobierania materiału komórkowego z szyjki macicy w celu wykrywania wirusa HPV. Szczoteczka została uznana za najlepszy przyrząd do samodzielnego pobierania wymazów stosowany w narodowych programach skriningowych w Danii i Holandii. Wyniki badań na dużych grupach kobiet potwierdziły, że zgodność wyników z samopobrania oraz pobrania przez lekarza na poziomie 96.8%.

press to zoom
KOLPOSKOPIA Unikalny układ optyczny
KOLPOSKOPIA Unikalny układ optyczny

Kolposkop LEISEGANG posiada unikalny układ optyczny ze zbieżną optyką tzn. wiązki światła łączą się w odległości roboczej 300 mm, dzięki czemu podczas obserwacji oczy nie muszą ciągle dostosowywać się na tym dystansie. Skutkuje to znaczną poprawą komfortu pracy. Zbieżna optyka pozwala też na otrzymanie wyjątkowej jakości obrazu. Inne dostępne akcesoria: Oprogramowanie Colposoft Oprogramowanie Media Work Station Oświetlenie LED Pozostałe wyposażenie

press to zoom
POŁOŻNICTWO Próżniociąg MYSTIC ™
POŁOŻNICTWO Próżniociąg MYSTIC ™

Bardziej bezpieczny poród. System uniemożliwia wytworzenie zbyt wysokiego podciśnenia, co zwiększa bezpieczeństwo noworodka. Próżniociąg położniczy nowej generacji, jednorazowego użytku. Atraumatyczne, miękkie miseczki w kształcie grzybka lub dzwonka stosowane w zależności od ułożenia płodu. System MYSTIC™ na wytworzenie stabilnego podciśnienia. Posiada kolorowy, czytelny wskaźnik próżni. Próżniociągi MYSTIC™ można zastosować zarówno przy porodzie drogą pochwową oraz przy cesarskim cięciu.

press to zoom
URODYNAMIKA Pessary MILEX ™
URODYNAMIKA Pessary MILEX ™

Pessaroterapia to najlepszy wybór dla kobiet, które chciałyby lub ze względu na przeciwskazania medyczne powinny unikać zabiegów chirurgicznych. Jest to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla wielu problemów ginekologicznych, z zaburzeniami statyki narządu rodnego oraz wysiłkowego nietrzymania moczu włącznie. Pessary MILEX™ jako jedyne na rynku wykonane są z silikonu medycznego i dostępne w wielu wariantach nie absorbują zapachów ani wydzielin, minimalizują reakcje alergiczne, są trwałe.

press to zoom
Diagnostyka Niepłodności
Diagnostyka Niepłodności

Nowoczesna tzw. metoda piankowa HyFoSy zastąpiła mniej efektywną opartą na podaniu soli fizjologicznej jako środka kontrastowego. Obrazowanie w USG przy użyciu zestawu ExemFoam® jest skuteczną metodą oceny drożności jajowodów stosowaną podczas standardowego badania USG oraz w badaniach kontrolnych po zabiegach udrażniania. Specjalna pianka kontrastująca wprowadzona przez jamę macicy do jajowodów powoduje idealne rozszerzenie ich ścian oraz uzyskanie wysokiej jakości obrazu.

press to zoom
Histeroskopia diagnostyczna ENDOSEE®
Histeroskopia diagnostyczna ENDOSEE®

Histeroskopia jest nowoczesną metodą diagnostyczną, pozwalającą na obrazowanie wnętrza kanału szyjki i jamy macicy oraz ocenę wizualną ujść macicznych jajowodów. EndoSee® to innowacyjny przenośny system pozwalający na wykonywanie histeroskopii diagnostycznej w każdym gabinecie. Endosee® umożliwia bezpośrednią wizualizację podejrzanego miejsca oraz postawienie bardziej precyzyjnej diagnozy niż przy zastosowaniu wyłącznie biopsji endometrialnej.

press to zoom
IVF/ET Podłoża hodowlane
IVF/ET Podłoża hodowlane

Podłoża hodowlane ORIGIO® spełniają indywidualne kryteria. Dostosowane do wszystkich protokołów. Kreują optymalne środowisko dla ludzkich zarodków. Zawarte w nich składniki odpowiadają na metaboliczne zapotrzebowanie zarodka w różnych stadiach rozwoju. Seria podłoży sekwencyjnych do wsparcia każdego kroku IVF, w tym pobierania oocytów, zapłodnienia, hodowli i transferu zarodków. Dostępne są także podłoża SAGE-1-step do nieprzerwanej hodowli bez podziału na poszczególne etapy i proste w użyciu.

press to zoom